Angry Neighbor

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.19 TL
  • Boyut 5.8 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma InvictusGames
Yeni bir eve taşınıyorsunuz ve başınıza gelecekleri siz bile bilmiyorsunuz.

Yeni bir eve taşınıyorsunuz ve başınıza gelecekleri siz bile bilmiyorsunuz. 

Angry Neighbor macera oyununda yeni bir eve taşınıyorsunuz ve karşı komşunuzun evinde esrarengiz olaylar oluyor hatta evden çığlık sesleri geliyor. Gerçek hayatta böyle bir durum ile karşılaşsanız ne yapardınız? Böyle bir durum karşısında illaki karşı komşunuzun evinde neler olduğunu merak ediyorsunuzdur. Merakınıza yenik düşüp karşı evde neler olduğu çözmek için işe koyuluyorsunuz. Merakınıza yenik düşüp karşı komşunuzun evine gizlice giriyorsunuz.

Komşunuz bodrum katında acaba neler saklıyor? Bunları öğrenebilirsiniz. Bu sorunun cevabını bulmak için sizde Angry Neighbor?a mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirerek oynaya başlayabilirsiniz. Komşunuzun evine girmek hiç de kolay bir iş değil.

Eve girerken dikkatli olmak zorundasınız eğer yakalanırsanız komşunuz size düşman gözüyle bakabilir ve sizin için önlemler almaya başlayabilir. Komşunuz her şeyi düşünerek daha önceden önlem almıştır bile, bu durumda yakalanmamak için elinizden geleni yapmalısınız. 

Daha Fazla Göster
Angry Neighbor indir
DİĞER SÜRÜMLER